ODSZKODOWANIA I PRAWO MEDYCZNE

Od początku zajmowałem się szeroko rozumianymi sprawami odszkodowawczymi. Staję zarówno po stronie poszkodowanych jak i tych, którzy z różnych powodów uznawani są za sprawców szkody. Mam również doświadczenie w prawie medycznym dzięki wieloletniej współpracy z podmiotami leczniczymi. W mojej Kancelarii podejście do klientów różni się zasadniczo od usług „firm odszkodowawczych” nastawionych na szybki i łatwy zysk. My zajmujemy się klientem od początku do końca, a nie tylko wtedy, gdy można uzyskać odszkodowanie na etapie mediacji. Jesteśmy gotowi reprezentować klientów w długotrwałych i ciężkich procesach sądowych, starając się uzyskać jak największe świadczenia na ich rzecz. 

W mojej Kancelarii zajmujemy się również skomplikowaną materią błędów medycznych oraz naruszania praw pacjenta. To również ta dziedzina prawa, w której niezbędna jest szersza od prawniczej wiedza oraz doświadczenie w prowadzeniu sporów na tle prawa medycznego. 

Wieloletnia praca na rzecz podmiotów leczniczych dała mi również doświadczenie w szeroko rozumianym prawie medycznym. Niewielu jest prawników z tak dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Uczestniczyłem w przekształceniach podmiotów leczniczych, tworzeniu nowych podmiotów a także stale świadczę pomoc prawną działającym firmom ze świata medycyny. 

Kontakt

Kancelaria Adwokacka Bartosz Łuć